Tamborējumi un adījumi

Tamborēts ziepju trauks

Ja vēlies vannasistabā mājīguma sajūtu, tad radi saskanīgas lietas no kokvilnas auklas tamborēšanas tehnikā. Šoreiz par pamācību ziepju paliktnītim, bet būs arī paklājiņš un citi vannasistabas piederumi saskaņotā tamborēšanas stilā. 

Tamborētas zeķes bērnam

Arī manam mazajam rakarim lielajiem mīnusiem nepieciešamas vilnas zeķītes. Tās gan pašlaik tiek itin labi izmantotas, lai slidinātos pa parketu mājās, bet gan jau noderēs arī paredzētajam mērķim, cerams, vēl šoziem. Bērnu zeķes es noteikti nekad vairs neadīšu, jo tamborēšana aizņēma dažas stundas. Abas zeķītes tapa pa pusdienu, tik vienkārši un ātri tas bija. 

Tamborētas pieguļošas zeķes

Man nepatīk adīt, ļoti nepatīk. Tā valdziņu nokrišana no adatām var mani padarīt traku. Kur nu vēl uzlasīšana pēc tam. Bet ziemai zeķes vajadzēja. Tad nu sameklēju grāmatu par zeķu tamborēšanu un sapratu, ka tur sarakstītas pilnīgas muļķības. Galvenokārt tāpēc, ka zeķi sāka tamborēt no purngala, bet kurš tad tā dara?! :) Lasīt tālāk var to, kā es uztamborēju sev pieguļošas tikai manai pēdai piemērotas zeķes. 

Tamborēts cepures pušķis

Ja modē arī šogad būs atkal pelēkie un brūnie toņi, es labāk izvēlos iepalikt vai skriet pa priekšu modei ar košām krāsām, kas mūsu tumšajā gada laikā kaut nedaudz uzmundrina. Un to ļoti vienkārši var panākt ar košu akcentu pie rudenī/ziemā nepieciešamās cepures. Ja nemāki tamborēt sarežģītus rakstus, kas cepuri padarītu interesantu, tad šāds akcents būs Tev pa prātam (un varēšanai).