Pieslēgties
Sestdiena, Aprīlis 25, 2015

Aktuāli

Tamborēta datorsoma

Tamborēšanas faniem noteikti arī ir datori. Un kur nu vēl labāk, ja īstai tamborētājai ir arī tamborēta datorsoma. Šī no tamborētiem sešstūriem. 

Tamborēta zaķa cepure

Katrās mājās vajag īstu Lieldienu zaķi! Un kā nu bez īstām zaķa ausīm! Lielisks apvienojums- pavasarīga cepure ļoti vienkāršā tamborēšanas tehnikā ar zaķa ausīm. 

Tamborēts ziepju trauks

Ja vēlies vannasistabā mājīguma sajūtu, tad radi saskanīgas lietas no kokvilnas auklas tamborēšanas tehnikā. Šoreiz par pamācību ziepju paliktnītim, bet būs arī paklājiņš un citi vannasistabas piederumi saskaņotā tamborēšanas stilā. 

Tamborētas zeķes bērnam

Arī manam mazajam rakarim lielajiem mīnusiem nepieciešamas vilnas zeķītes. Tās gan pašlaik tiek itin labi izmantotas, lai slidinātos pa parketu mājās, bet gan jau noderēs arī paredzētajam mērķim, cerams, vēl šoziem. Bērnu zeķes es noteikti nekad vairs neadīšu, jo tamborēšana aizņēma dažas stundas. Abas zeķītes tapa pa pusdienu, tik vienkārši un ātri tas bija. 

Tamborētas pieguļošas zeķes

Man nepatīk adīt, ļoti nepatīk. Tā valdziņu nokrišana no adatām var mani padarīt traku. Kur nu vēl uzlasīšana pēc tam. Bet ziemai zeķes vajadzēja. Tad nu sameklēju grāmatu par zeķu tamborēšanu un sapratu, ka tur sarakstītas pilnīgas muļķības. Galvenokārt tāpēc, ka zeķi sāka tamborēt no purngala, bet kurš tad tā dara?! :) Lasīt tālāk var to, kā es uztamborēju sev pieguļošas tikai manai pēdai piemērotas zeķes. 

Tamborētas krelles

Rudenīgi ziemīgam vēsumam piestāvēs kaut kas silts un mīksts ap kaklu - pašas tamborētas krelles. Krāsas, lielums, garums - kādu vien sirds kāro. 

Tamborēti virtuves cimdi

Tiem, kas gatavo paši mājās, šī lieta ir nepieciešamība virtuvē. Un kur nu vēl labāk, ja to vari uztamborēt pati un pieskaņot to pie esošā virtuves interjera.

Tamborēts cepures pušķis

Ja modē arī šogad būs atkal pelēkie un brūnie toņi, es labāk izvēlos iepalikt vai skriet pa priekšu modei ar košām krāsām, kas mūsu tumšajā gada laikā kaut nedaudz uzmundrina. Un to ļoti vienkārši var panākt ar košu akcentu pie rudenī/ziemā nepieciešamās cepures. Ja nemāki tamborēt sarežģītus rakstus, kas cepuri padarītu interesantu, tad šāds akcents būs Tev pa prātam (un varēšanai). 

Tamborēta cepure ar grebeni

Gribas kaut ko oriģinālu uzvilkt galvā savam mazajam vai pašai? Nedaudz dzijas gabaliņu, nedaudz pacietības un gatavs!

Tamborēti sešstūri

Mans šī pavasara atklājums - tamborēti sešstūri. Bet nevis kaut kādi parasti, bet gan Āfrikāņu ziedu sešstūri, jeb oriģinālvalodā African Flower Hexagons. Ja ir krāsas un pacietība, var uzmeistarot tik daudz skaistu lietu! Man tapa rotaļu lācis dēliņam, bet var veidot segas, somas, adatu spilventiņus un daudz ko citu. Kā uztamborēt šādu sešstūri, lasi bilžu pamācību tālāk. 

Seko mums
Mammu māksla @ Draugiem.lv
Mammu māksla @ Facebook
@MammuMaksla
Mammu māksla @ Pininterest